Karta Seniora

Dla Mieszkańca
Karta Seniora

Program „Opolska Rodzina“ na lata 2019-2029 obejmuje pakiet działań prorodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem ulg, zniżek, skierowanych do wszystkich opolskich rodzin, osób niepełnosprawnych oraz seniorów.
Beneficjentami Programu uprawnionymi do ulg i zniżek w ramach karty „Opolski Senior” są seniorzy – kobiety od 60 roku życia oraz mężczyźni od 65 roku życia, zamieszkali na terenie miasta Opola.
Wnioski o wydanie karty uprawniającej do zniżek złożysz:
•    osobiście w Centrum Informacyjno – Edukacyjnym „Senior” w Opolu przy ul. Nysy Łużyckiej 7a w Opolu, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 −15:00;
•    drogą pocztową na adres: Centrum Informacyjno – Edukacyjne „Senior” w Opolu przy ul. Nysy Łużyckiej 7a, 45-034 Opole.
Kartę „Opolski Senior” odbierzesz w Centrum Informacyjno – Edukacyjnym „Senior” w Opolu przy ul. Nysy Łużyckiej 7a, 45-034 Opole.
Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wniosek o wydanie Karty „Opolski Senior”. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz przystąpić do udziału w programie wypełnij deklarację i skontaktuj się z nami! Szczegółowe informacje otrzymasz w Wydziale Polityki Społecznej.

Contact data
Wydział Polityki Społecznej
ul. Budowlanych 4
45-005 Opole
77 44 35 751/754/757
urzad [at] urzad.opole.pl
Location

Show Facebook tab Opole on Facebook